Головна

Товариство з обмеженою відповідальністю “ЗАХІДАРМАПРОМ-ЛТД” займається комплексними поставками запірної арматури та деталів трубопровода виробництва країн СНД та Європи для різних середовищ, розмірами від 6 до 1600 мм, тиском від 0,005 до 70 МПа, температурою від -60 до +545°С. Продукція яка поставляється нами – застосовується на нафто- і газопроводах, нафто- і газопереробних заводах, теплових і атомних станціях, хімічних, металургійних, гірничо-збагачувальних, целюлозно-паперових комбінатах і т.д.

В залежності від обсягу замовлення товару, строк поставки продукції може бути від 3 до 90 днів. Ціна на поставляєму трубопровідну арматуру є конкурентноспроможна, що дозволяє нашому підприємству багато років міцно утримувати лідируючі позиції серед постачальників устаткування. Для наших клієнтів розроблена і впроваджена певна система знижок. Головна місія нашого підприємства в задоволенні своїх клієнтів, які виникають з правильної та чіткої реалізації домовленостей та договорів. Високий рівень сервісу і бездоганна якість продукції — це наше кредо! Наше завдання — це пропозиція високоякісного товару, виходячи з індивідуальних особливостей кожного споживача. Так, для нас важлива не тільки реалізація продукції, але і задоволення наших клієнтів.

У нашого підприємства є наявність сервісного центру та кваліфікованого персоналу що володіє знаннями та вміннями проведення сервісного обслуговування.